Látkové pleny jsou cool, protože:

Pro vaše dítě.

Opruzený zadeček = opruzené a zpruzené miminko = zpruzení rodiče. Látkové plenky jsou spásou pro citlivou dětskou pokožku! Jsou nepromokavé, ale prodyšné, díky moderním funkčním materiálům. Konvenční jednorázové pleny bývají často bělené chlórem, jsou plné parfemací a jiných umělých látek, které mohou citlivou dětskou pokožku dráždit. Látkové pleny nic takového neobsahují.

Pro vás.

Máte obavu z praní a údržby látkových plen? Zbytečně! Moderní vymoženosti, jako jsou automatická pračka a sušička, to zvládnou za vás, vaše jediná práce bude spočívat v tom, že zmáčknete příslušný knoflík na příslušném přístroji. Ve výsledku je to skoro jednodušší, než jít do obchodu pro další balíky plen. A že se obáváte přílišného kontaktu s „produkty“ miminka? Upřímně, tomu se nevyhnete ani v případě jednorázových plen. Protože ani z těch bobek zázračně nezmizí.

Pro planetu.

Co si vyberete raději? Jednu tunu těžko rozložitelného odpadu nebo jednu látkovou tašku látkových plen, které můžete použít pro více dětí?

Vyberte si:

AI2 (All-in-Two)

„Složte si svou plenku!“

Vkládací pleny můžete zvolit i ze 100% biobavlny s certifikací GOTS

Složte si svou plenku!

Nejuniverzálnější plenkový systém široko daleko! Systém, kdy je nepromokavá a savá vrstva zvlášť, takže si plenku přizpůsobíte přesně tak, jak vám to aktuálně vyhovuje.

Po použití perete jenom savé vnitřky, svrchní kalhotky perete cca jednou týdně nebo pokud se zašpiní. Plenky AI2 jsou použitelné doslova od narození po nočník.

Na přebalení novorozeněte vám bude stačit vnitřní tvarovaná plena, kterou navíc můžete poskládat do novorozeneckého skladu. Na přebalení rok a půl starého batolete tvarovanou plenu ještě navíc vycpete dlouhou vkládací plenkou. A je to v suchu!

KAPSOVÁ PLENKA

„Látkové pleny nejsou vopruz!“

Nejuniverzálnější a nejjednodušší látková plenka

Stejně jednoduché přebalení, jako do plen jednorázových!

Nepromokavá kapsa se základní tvarovanou plenkou, kterou můžete použít dvěma způsoby: Zastrčenou do kapsy pro skvělou okamžitou nasákavost plenky, či položenou na kapse pro komfortní pocit sucha (díky Stay Dry vrstvě).

Látkové pleny

jsou šetrné k:

Přírodě

Jedno miminko na jednorázových plenkách vyprodukuje tunu těžko rozložitelného odpadu. To není úplně dobrá ekologická karma na samém startu života.

Pokožce vašeho dítěte

Nepromokavá vrstva je ušita z materiálu membránového typu. Je to jako jít na výlet v pláštěnce nebo ve funkční bundě. V čem se budete cítit lépe?

Peněžence

S jednorázovými plenami vyhazujete peníze oknem. Tedy vlastně spíš do koše, doslova. Na jednom dítěti na látkových plenkách můžete ušetřit více než 10 000 Kč!

Protože naše planeta není jednorázová!

To vypadá dobře!

Chci o látkových plenách vědět víc.